pucharlubawa12 grudnia 2017r.  nasi szczypiorniści  zajęli II miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Prezesa LUKS Kopernik w Lubawie.
Gratulacje.
To już drugi raz w tym roku uczennica naszej szkoły Zuzanna Budka została laureatką konkursu  zajmując III miejsce  tym razem w konkursie   pt. „Szopka betlejemska. Dzieło sztuki z surowców naturalnych i wtórnych” organizowanego przez Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. GRATULACJE 

galeria zdjęć z wręczenia nagród>>

 

brazowemedale

 

plywanie4 plywanie2 plywanie3 plywanie1

Cztery brązowe medale zdobyli nasi uczniowie na Powiatowych Zawodach w Pływaniu w Sierpcu. Jest do bardzo duży sukces ponieważ w zawodach uczestniczyło 265 uczniów z różnych szkół.

III miejsce dla Marty Wronowskiej -50 m stylem grzbietowym (klasy V)
III miejsce dla Alicji Kaźmierczak - 50 m stylem grzbietowym  (klasy VI)
III miejsce dla Jana Gizińskiego -50 m stylem dowolnym (klasy VI)
III miejsce dla Jakuba Kacprzaka- 25 m stylem grzbietowym (klasy IV)

Wszystkie wyniki na stronie PSZS>>

 

 Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w kolejnym Konkursie Kolęd i Pastorałek. Każdą klasę reprezentuje jeden wokalista lub zespół. Przesłuchania 18 grudnia 2017r. o godzinie 9:00 na sali gimnastycznej. Zapraszamy

koledy2017

 

scratch
Uwaga uczniowie. Zapraszam uczniów klas IV-VII do konkursu informatyczny "Bawię się  programując". Konkurs polega na napisaniu programu (gierki komputerowej) w programie SCRACH.  Oprócz aplikacji należy dołączyć zrzut ekranowy skryptu. Dla zwycięzców nagrody. Prace należy przynosić na dowolnym nośniku danych do nauczyciela informatyki Grzegorza Marciniaka. Konkurs trwa do 1 marca 2018r.
Więcej informacji o programowaniu na stronie. >>
Przykładowe gry
jes start spacewarstart

Uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Moniki Żmijewskiej  pięknie wystąpili na XV Szczutowskim Przeglądzie Piosenki i Tańca Ludowego. Wielkie brawa.

 0002  szczutowo2017

 Kategoria chłopców

     1. Maciej Bykowski-Jeżewo  145cm
      2. Konrad Przybyszewski-Osiek  135cm
      3. Marcin Cieszkowski-Zawidz Kościelny  125cm

 


 

 

 

 

 

 

 

 

1. Martyna Świeczkowska-Osiek 130cm 
2. Kinga Siecińska-Zawidz Kościelny 127cm
3. Paulina Żochowska-Jeżewo  127cm

               GALERIA ZDJĘĆ Z KONKURSU >>

Rozwiąż zadania z bieżącego miesiąca. Oddaj je nauczycielowi matematyki najpóźniej w pierwszym tygodniu następnego miesiąca. Łącznie w miesiącu można otrzymać 14 punktów za zadania i dodatkowy punkt za estetykę i przejrzystość pracy. Życzymy powodzenia!

Więcej o: Liga zadaniowa