W III  Powiatowym Konkursie  Anglojęzycznej Piosenki  Świątecznej  organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 2 w Sierpcu, uczennica klasy VIIa Martyna Bońkowska zajęła III miejsce.  Gratulacje dla Martyny i Pani Marii Marciniak, która przygotowywała ją do konkursu.

martyna konkurs   komkursang

Uczennica naszej szkoły Zuzanna Budka zajęła zaszczytne III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Jesienny Pejzaż Wsi" zorganizowanym przez Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. 
Gratulacje dla Zuzy i opiekunki Pani Beaty Gajewskiej.
  
GALERIA ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI WRĘCZENIA NAGRÓD>>


W III Rejonowym konkursie  Szkolnych Zespołów Muzycznych nasi uczniowie zajęli następujące miejsca

  • I miejsce w kategorii zespołów muzycznych zajął zespół "Fletnie Pana Jarka"  w składzie: Zuzanna Budka, Martyna Bońkowska, Dominika Żuchińska, Jasiek Giziński- perkusja
  • II miejsce zespół wokalno-instrumentalny Sz.P. w Zawidzu - w kategorii zespołów instrumentalno-mnuzycznych. 
    Gratulacje i wielkie brawa dla na naszych uczniów i opiekuna Pana Jarosława Gizińskiego, który przygotowywał uczniów do konkursu.


2puchar dytplomjezewo2 puchar1 dytplomjezewo

  

galeria zdjęć>>

W IV edycji Konkursu Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II organizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Wspólna Sprawa”
w Szczutowie w dniu 18 października 2017 r.  I miejsce zajęła uczennica klasy IIIa  Agata Wernik- gratulacje dla uczennicy i Pani Danuty Jasińskiej.
agata1 agata5 agata4 
(zdjęcia pochodzą z  profilu Facebooka Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie)