W dniu 9.12.2022r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu pt. „Szopka betlejemska. Małe dzieło sztuki” i uroczyste wręczenie nagród Laureatom. Komisja Konkursowa oceniła prace pod względem inwencji twórczej, pomysłowości oraz walorów artystycznych. Miło nam poinformować, iż w kategorii wiekowej 6 -10 lat uczeń naszej szkoły – Przemysław Sabała zdobył II miejsce. Przemek otrzymał nagrodę (sprzęt sportowy) oraz pamiątkowy dyplom wręczony przez pana Jana Rzeszotarskiego, dyrektora Muzeum Wsi Mazowieckiej. Gratulujemy Przemkowi i życzymy dalszych sukcesów.
Pracę Przemka oraz szopki uczniów naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie będą zaprezentowane na wystawie pokonkursowej, którą można zwiedzać do 28 lutego 2023r. na terenie skansenu, w budynku G (nad galerią rzeźby).

GALERIA ZDJĘĆ>>