Artystyczne

Dnia 20 maja 2019r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbyła się Gala wręczenia nagród w Powiatowym konkursie plastycznym „Polska moja Ojczyzna” organizowanym przez Starostę Sierpeckiego Mariusza Turalskiego pod patronatem Marii Zofii Koc – Wicemarszałek Senatu RP. W kategorii 7-8 latki III miejsce zajęła Blanka Podkowska, uczennica kl.I B Szkoły Podstawowej w Zawidzu Kościelnym z opiekunem i wychowawcą panią Danutą Jasińską oraz w kategorii 5-6 latki wyróżnienia otrzymali: Konrad Kuczborski, Gabriela Rzepecka i Aleksandra Wulfowska z Punktu Przedszkolnego „Wesołe Nutki” w Zawidzu Kościelnym z opiekunem i wychowawcą Panią Moniką Podkowską. Z rąk Wicemarszałek Senatu RP Pani Marii Zofii Koc otrzymał podziękowanie Pan Dyrektor Grzegorz Marciniak za pomoc w projekcie plastycznym oraz z rąk Starosty Sierpeckiego Pana Mariusza Turalskiego otrzymała podziękowanie Pani Monika Podkowska za przygotowanie dzieci do konkursu. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  
galeria zdjęć>>

16 maja 2019r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbył się konkurs taneczny pt. „Zaczarowane baletki”. Udział w nim wzięły dzieci z Punktu Przedszkolnego „Wesołe Nutki” w Zawidzu Kościelnym, otrzymały dyplom i nagrodę.

  

galeria zdjęć>>

 

14 maja br., w Szkole Podstawowej w Zawidzu Kościelnym odbył sie I Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki "Tęczowe Melodie". Organizatorem był Punkt Przedszkolny "Tęcza" z Zawidza Kościelnego, pod koordynacją wychowawczyni - Doroty Ostrowskiej. Konkurs wokalny był formą zamkniętą, skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym (3-5l), ze wszystkich placówek oświatowych terenu gminy Zawidz: Osieka, Słupi, Jeżewa i Zawidza Kościelnego. Założeniem konkursu była popularyzacja piosenki dziecięcej, kształcenie muzyczne poprzez zabawę, prezentacja umiejętności artystycznych przedszkolaków, kształtowanie wrażliwości artystycznej i kulturalnej, rozbudzenie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki oraz integracja dzieci z różnych placówek.

  
galeria zdjęć>>

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym na kartę wielkanocną. Oto ich prace. Czekamy na wyniki.
    

galeria zdjęć>>